Вступ


Програми підготовки


Навчання

Протягом навчання студент отримує знання як з спеціальних дисциплін, що залеть від обраної спеціалізації, так і знання з комп’ютерних (інформатика, САПР, мікропроцесорні ситеми керування, прикладний аналіз експериментальних даних тощо ) та гуманітарних дисциплін. Це дає змогу випускнику легко адаптуватись до сучасного стану ринку праці.

Наші студенти мають можливість брати участь у міжнародних програмах подвійного диплому з провідними університетами Бразилії та Німеччини, пройти підготовку за програмами міжнародної системи підготовки персоналу в галузі зварювання International Welding Engineer (IWE), International Welding Technologist (IWT), International Welding Inspector (IWI).


Побутові умови

Студентам, що добре навчаються призначається стипендія.

Студенти, які не мають житла, забезпечуються гуртожитком. Всі гуртожитки під’єднані до локальної комп’ютерної мережі і мають доступ до мережі Інтернет. У кожному гуртожитку є робочі кімнати, де студенти мають можливість навчатися, проводити різні культурно-масові заходи та спортивні кімнати для занять спортом.

На території студентського містечка розташовані: студентська поліклініка, студентська їдальня на 800 місць, торгівельно-побутовий центр, аптеки, магазини, кафе, студентські клуби, дитячі та спортивні майданчики, а також відділення міліції та служби безпеки університету.

Заняття студентів проходять в окремому навчальному корпусі Зварювального факультету, що створює неповторну атмосферу спілкування, єдності духу і взаєморозуміння між викладачами кафедри і студентами.


Дозвілля

В університеті реалізується програма організації спортивно-оздоровчої роботи для підвищення рівня залучення студентів до спортивно-оздоровчих заходів, покращення результатів виступів збірних команд університету на всеукраїнських змаганнях, підвищення рівня вмотивованості участі студентів у таких заходах.

Один раз на тиждень проводяться заняття з 14 видів спорту для студентів І-ІІІ курсу. Студенти за власним бажанням обирають вид спорту і викладача, що відповідає вимогам Болонського процесу: Атлетична гімнастика (легка, важка атлетика); Аеробіка; Баскетбол; Бокс; Боротьба: вільна, греко-римська, дзюдо, таеквандо ; Волейбол; Кульова стрільба; Настільний теніс; Плавання; Cпортивна гімнастика; Туризм; Теніс; Шейпінг.

Студенти з вадами здоров'я займаються за спеціальними науково-обґрунтованими методиками на спеціальному медичному відділенні кафедри фізичної реабілітації.

Також проводяться заняття з греблі, регбі, стрільби з лука, футболу, які проводять викладачі кафедри спортивного вдосконалення.

Щорічно відбувається спартакіада НТУУ "КПІ" з 18 видів спорту: плавання, легка атлетика, баскетбол, шахи, волейбол, футбол, настільний теніс, шейпінг, армспорт, бокс, гра го тощо. Проводяться міжнародні шахові турніри за участю видатних гросмейстерів світового класу, спільно з федерацією го – Кубок України з гри го, футбольний турнір між студентськими командами України та Польщі, Кубок ректора з футзалу серед студентських організацій НТУУ «КПІ» та багато інших важливих масштабних заходів.

Також в університеті діють колективи художньої самодіяльності. У них займаються більше трьох тисяч студентів і співробітників університету. П’ять колективів мають звання народних.

Одним з найцікавіших і масштабних культурних заходів, який традиційно проводиться в КПІ у жовтні і березні, є конкурс “Таланти КПІ”. Щорічно у ньому беруть участь понад 200 студентів, викладачів і співробітників університету, які представили близько 1,5 тисячі робіт у номінаціях “Живопис”, “Графіка”, “Декоративно-прикладне мистецтво”, “Вишивка”, а також “Комп’ютерна графіка” та “Фотографія”.

Українська