Засідання комісії Міжнародного інституту зварювання

4 лютого 2016 р. у рамках Щорічних зборів Міжнародного інституту зварювання у м. Париж відбулось засідання комісії з питань організації роботи гармонізованої бази іспитів для різних кваліфікаційних рівнів. Система гармонізованих іспитів впроваджена Міжнародним інститутом зварювання у 2010 році і на сьогоднішній день успішно функціонує.

Доцент кафедри електрозварювальних установок Чвертко Є.П. звітувала про роботу очолюваних нею груп, а саме: для розробки і моніторингу питань за модулем 3 "Зварні конструкції" для Міжнародних інженерів і технологів зі зварювання та за модулем 1 "Зварювальні процеси і обладнання" для міжнародних спеціалістів та практиків зі зварювання. Також голові робочої групи було надано інформацію щодо використання бази в он-лайн режимі студентами зварювального факультету НТУУ "КПІ", які проходять навчання і атестацію за програмою "Міжнародний інженер зі зварювання". Нагадаємо, що зварювальний факультет НТУУ "КПІ" брав участь у тестуванні бази в он-лайн режимі як Визнаний навчальний центр Міжнародного інституту зварювання, який для навчання і атетсації застосовує мову із кириличним алфавітом.