"Урок-конференція" англійською мовою в рамках проекту Британської Ради в Україні "English for Universities"

28 листопада 2016 р. в рамках проекту Британської Ради в Україні "English for Universities" було проведено пілотне заняття у формі ділової гри "урок-конференція" англійською мовою на тему “In-Service Control and Monitoring of Welded Pipelines: Where Welding and Ecology Meet” із використанням результатів наукових досліджень, які проводять на кафедрі електрозварювальних установок за участю доцента Чвертко Є.П. (Зварювальний факультет) та професора Вовк О.О. (Інститут енергозбереження та енергоменеджменту).

Метою заняття було ознайомлення студентів кафедри інженерної екології із сучасними системами та методами моніторингу технічного стану магістральних трубопроводів. На думку організаторів такі міні-лекції та дискусії допоможуть студентам усвідомити міждисциплінарні зв'язки та стануть у нагоді в їхній професійній діяльності.