9 лютого 2017 року викладачами кафедри електрозварювальних установок Зварювального факультету Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" за підтримки Міжгалузевого учбово-атестаційного центру ІЕЗ ім. Є.О. Патона було проведено ділову гру - технічний візит "MODERN ENVIRONMENTAL AND WELDING TECHNOLOGY FOR RADIOACTIVE WASTES UTILIZATION". У візиті взяли участь студенти та викладачі кафедри інженерної екології Інституту енергозбереження та енергоменеджменту.

Візит було спрямовано на ознайомлення студентів із проектом із модернізації сховища для відпрацьованого яденрного палива, зокрема із унікальним обладнанням для заварювання кришок пеналів.