Вступ на 5 курс (магістратура)

Набір до магістратури проводиться за спеціальністю 131 Прикладна механіка.

Якщо ти продовжуєш навчання за тією ж спеціальністю? Тоді тобі потрібно:

• подати документи(перший етап – з 2 липня по 6 липня, другий етап – з 23 липня по 03 серпня)
  • cкласти вступні випробування (перший етап випробувань – з 7 липня по 14 липня, другий етап – з 4 серпня по 10 серпня).

Таких випробувань два – вступне фахове випробування та іноземна мова.

Програми вступних фахових випробувань та додаткових фахових випробувань розміщуються на сайтах факультетів та інститутів та на сайтах відповідних кафедр.

Перелік документів для вступу:

• паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії)
  • диплом бакалавра (оригінал та копії)
  • додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії)
  • творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю)
  • військовий документ (для хлопців; оригінал та копії)
  • ідентифікаційний код (оригінал та копії)
  • чотири фотографії

Копії завіряються у відбіркових комісіях факультетів та інститутів за наявності оригіналу. Для подання документів у відбіркових комісіях потрібно залишити копії документів.

Програма фахових випробувань
Програма додаткових фахових випробувань

Програма вступного екзамену з іноземної мови

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії